Velké divadlo Plzeň hostí mezinárodní vystoupení žáků baletních škol

01.11.2017 21:42 | Zprávy

Plzeňské Velké divadlo bude v neděli 5. listopadu 2017 hostit X. ročník mezinárodního exhibičního vystoupení žáků baletních škol BALET GALA 2017. Začátek představení bude v 18 hodin. Jedná se o jedinečnou akci nejen v České republice, ale i ve střední Evropě.

Velké divadlo Plzeň hostí mezinárodní vystoupení žáků baletních škol
Foto: plzen.cz
Popisek: Divadlo J. K. Tyla v Plzni

Na slavnostní exhibici se představí vítězové a laureáti tuzemských a zahraničních soutěží včetně soutěže Plzeňský střevíček, který je pokračovatelem nejstarší amatérské baletní soutěže u nás. Jako hosté vystoupí žáci tanečních konzervatoří a také sólisté Národního divadla a Státní opery v Mnichově Adam Zvonař a Radka Příhodová.

Od roku 2013 jsou součástí BALET GALA taneční workshopy, kterých se mohou účastnit zájemci z řad široké veřejnosti. Letos proběhnou v sobotu 4. listopadu v prostorách FIT DANCE ART Plzeň na náměstí Republiky 28. Nebude chybět moderní ani klasický balet a step.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

ČT

Jak byste chtěli řešit financování ČT? Pokud to bude z rozpočtu, nebude to prašť jako uhoď? PS: Vím, že nejste poslankyně, ale ptám se vás, protože jste o poplatcích sama začala mluvit (četla jsem váš článek)

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká pošta: Poštovní Ježíšek na Božím Daru

22:03 Česká pošta: Poštovní Ježíšek na Božím Daru

Listovní zásilky na poště Partner na Božím Daru jsou v letošním roce oráženy od 1. do 23. prosince.