Vězeňská služba: Odsouzení ve Věznici Ostrov absolvovali program PARDON

18.03.2024 10:04 | Tisková zpráva

Ve dnech 4. až 14. března 2024 se ve Věznici Ostrov uskutečnil intenzivní intervenční program PARDON, zaměřený na odsouzené s rizikovým průběhem řidičské praxe. Programu se zúčastnilo 10 vybraných odsouzených, kteří splnili předem daná kritéria, jako je například odsouzení za dopravní trestné činy a uložení zákazu řízení motorových vozidel.

Vězeňská služba: Odsouzení ve Věznici Ostrov absolvovali program PARDON
Foto: vscr.cz
Popisek: Vězeňská služba ČR - logo

Program PARDON sestával ze 7 celodenních skupinových sezení, která zahrnovala jak edukační, tak terapeutickou část. Odsouzení se aktivně zapojovali do řešení zadaných úkolů, ať už individuálně, nebo v rámci skupinové práce. Cílem programu je vést odsouzené k zodpovědnému chování v silničním provozu a předcházet tak recidivě dopravních přestupků a trestných činů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Máte pro svá tvrzení o zlodějích nějaké důkazy?

Tvrdíte - Fialova zlodějská banda. Kdo přesně a jaké proto máte důkazy? Netvrdím, že v ODS nedochází třeba ke korupci, ale v jaké straně u nás k ní nedochází?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Téměř třicet tisíc pro chráněné dílny a kafe od ředitele

11:14 ČEZ: Téměř třicet tisíc pro chráněné dílny a kafe od ředitele

Téměř třicet tisíc korun vydělaly dvě chráněné dílny během tří hodin v Jaderné elektrárně Temelín. C…