Vězeňská služba poprvé součástí akce Sparta vzdává hold

29.01.2024 13:07 | Tisková zpráva

Vězeňská služba České republiky se letos poprvé představí na dobročinné akci Sparta vzdává hold, kterou hokejový klub Sparta Praha prezentuje a oceňuje složky integrovaného záchranného systému. Nedělního dobročinného utkání mezi HC Sparta Praha a HC Oceláři Třinec se zúčastní i Vězeňská služba České republiky, která zde seznámí návštěvníky utkání s prací a posláním sboru a zájemcům nabídne i příležitost posílit řady toho druhého nejpočetnějšího ozbrojeného sboru v ČR.

Vězeňská služba poprvé součástí akce Sparta vzdává hold
Foto: vscr.cz
Popisek: Vězeňská služba ČR - logo

Hokejová Sparta oceňuje hasiče, vojáky, policisty a záchranáře už patnáct let. Za tu dobu dokázala pro dobročinné složky Integrovaného záchranného systému a Armády ČR vybrat téměř sedm milionů korun. Cílem letošního ročníku, určeného především záchranářům a operátorům tísňové linky je vybrat co nejvyšší částku pro dobročinné nadace, ale zejména připomenout základy první pomoci. A to před více než 15 tisíci fanoušky v O2 aréně a dalšími stovky tisíc diváků u televizních obrazovek a na sociálních sítích.

Vězeňská služba ČR bude mít v neděli na stadionu prezentační stánek, ve kterém návštěvníky seznámí s fungování a posláním sboru. K vidění zde budou služební uniformy  příslušníků sboru i tzv "zásahové jednotky" ENO (Eskorta nebezpečných osob), donucovací prostředky používané ve věznicích, ale také zakázané předměty zabavené vězněným osobám. Zájemcům o práci ve vězeňské službě budou k dispozici  nejen veškeré potřebné informace, ale také náboroví specialisté i příslušníci sboru. 

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Tomio Okamura byl položen dotaz

nezávislost

Dobrý den, podle vás jsme nejsme politicky nezávislí, znamená to, že volby jsou u nás zbytečné? Taky tvrdíte, že je třeba, abysme byli nezávislí i ekonomicky a v zemědělství. Je to ale vůbec možné, když je naše ekonomika závislá na exportu a na německé ekonomice? A co se týče zemědělství, jak chcete...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Policie ČR: Rallye Rejvíz 2024

22:04 Policie ČR: Rallye Rejvíz 2024

Trénovali to, co se skutečně stalo.