Videoportál VOYO míří do všech obývacích pokojů. Spouští IP BOX VOYO Player

11.09.2013 9:48

Videoportál VOYO patřící do portfolia skupiny Nova uvádí na trh IP box VOYO Player. Ten umožní využívat služby VOYO a sledovat filmy, seriály a přímé přenosy sportovních událostí i v obyčejných televizorech.

Videoportál VOYO míří do všech obývacích pokojů. Spouští IP BOX VOYO Player
Foto: nova.cz
Popisek: Logo televize Nova
reklama

VOYO Player rozšiřuje dostupnost videoportálu VOYO i o obyčejné televizory, které nepatří do kategorie tzv. SMART TV. Kromě přístupu ke kompletní knihovně VOYO obsahující až 1 800 filmů, seriálů i pořadů televize Nova a dále i ke kanálům, mezi kterými nechybí NOVA Sport nebo VOYO Cinema. Player umožňuje i připojení televizoru k internetovým aplikacím zpravodajského portálu TN.cz, Yahoo Weather, Picasa a Facebook. VOYO Player je již nyní dostupný na eshopu skupiny NOVA Yoopy.cz, zákazníci ho během několika týdnů budou moci zakoupit i u prodejců elektroniky Euronics a Planeo nebo na Mall.cz.

„VOYO Player je pro nás významným zařízením, které přiblíží VOYO těm zákazníkům, kteří by seriály, filmy či sportovní události dostupné na naší službě rádi sledovali pohodlně na televizorech, neboť v České republice je stále více než 2,5 mil. používaných TV, které jsou starší než 3 roky.
 VOYO Player se navíc může do budoucna stát jedinečnou platformou pro rozvoj dalších služeb,“ říká Petr Horák, ředitel VOYO skupiny Nova.

 VOYO Player obsahuje integrovanou WIFI, přes kterou je možné každý televizor připojit na internet. K připojení zařízení k televizoru je dodáván HDMI kabel, v případě že bude uživatel připojovat televizor bez podpory HDMI, je nutné dokoupit kabel CINCH s redukcí AV Jack. VOYO Player umožňuje přehrávání filmů či prohlížení fotografií přes USB i DLNA. IP box je možné zakoupit na eshopu skupiny NOVA Yoopy.cz za 1399 Kč a dále v sítích Euronics, Planeo a na Mall.cz.

 Služba VOYO je momentálně dostupná kromě PC i na chytrých televizorech LG, Samsung či Panasonic a na chytrých telefonech a tabletech s podporou operačních systémů iOS a Android. Předplatné VOYO je k dispozici od 189 Kč měsíčně a koupit jej zákazníci mohou nejen na webu www.voyo.cz, ale i ve vybraných prodejnách řetězce Tesco, v síti Euronics, Planeo, OMKO a na Yoopy.cz, kde jsou k dostání VOYO stírací karty, nebo na pobočkách Tipsport v podobě aktivačního kódu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Do Zoo Liberec dorazila dvojice tropických ještěrů

10:42 Do Zoo Liberec dorazila dvojice tropických ještěrů

Pavilon tropů v liberecké zoo má nové obyvatele. Z vídeňské zoologické zahrady Schönbrunn tam dorazi…