Vítězem Prazdroje talentů 2013 se stali strakoničtí Bags

22.09.2013 19:40

Finále třetího ročníku hudební soutěže Prazdroj talentů rozhodlo o letošním vítězi. Novým hudebním objevem se stala strakonická kapela Bags, které fanoušci poslali od 2. do 16. září nejvíce hlasů. Absolutnímu vítězi tak zajistili především místo v hlavním hudebním programu letošního Pilsner Festu.

Vítězem Prazdroje talentů 2013 se stali strakoničtí Bags
Foto: red
Popisek: Plzeňský Prazdroj
reklama

Ze sedmi kapel, které se do finále Prazdroje talentů probojovaly v rámci tradičních koncertů Léto v Prazdroji, fanouškové ve veřejném hlasování ve dnech 2. až 16. září nejvíce ocenili hudební skupinu Bags. Osmičlenná formace se Strakonic porazila vyrovnané soupeře Chai, Coctail… alá motejl, Isua, Frajara Putika, Fanfan a Pillow Fight. Za své prvenství Bags získají pivo Pilsner Urquell na rok zdarma a především angažmá na letošním Pilsner Festu za honorář 20 tisíc korun. Kapela Bags vystoupí v 13.15 na spodní scéně, a zahájí tak hudební program Pilsner Festu, oslav uvaření první várky piva Pilsner Urquell dne 5. října.

Bags, strakonická skupina osmi muzikantů, odehrála už přes 150 koncertů, vydala 3 EP a jedno CD. Fanoušci je znají nejen z festivalů, ale i jako předskokany větších kapel, jako je Vypsaná fixa, Mandrage či například UDG. Jejich energický pop rock oživený elektronikou nadchl posluchače Léta v Prazdroji a nyní bude mít příležitost oslovit také tisíce návštěvníků Pilsner Festu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Plzeňský Prazdroj: Radegast Ratar je na čepu, zdravotníci mají první pivo na nás

17:11 Plzeňský Prazdroj: Radegast Ratar je na čepu, zdravotníci mají první pivo na nás

Fanoušci hořkého piva se dočkali. Radegast Ratar, výčepní speciál z nošovického pivovaru, dorazil v …