Vláda: Jednání Národní koalice pro boj se suchem

03.05.2019 17:08 | Zprávy

Předseda vlády Andrej Babiš a ministr životního prostředí Richard Brabec svolali na úterý 7. května 2019 jednání Národní koalice pro boj se suchem. Od 8 hodin budou na Úřadu vlády politici spolu s odborníky diskutovat o aktuálních krocích státu zaměřených na boj se suchem a adaptaci na sucho s ohledem na aktuální kritickou situaci sucha v ČR.

Vláda: Jednání Národní koalice pro boj se suchem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Úřad vlády, ilustrační foto

Hlavním tématem jednání národní koalice bude diskuze opatření, která jednotlivé rezorty a organizace realizují či připravují pro letní sezonu letošního roku v oblasti zásobování obyvatelstva pitnou vodou, a to se zohledněním záložních scénářů, variant či rezerv a mimořádných opatření. Dalším tématem by pak mělo být zhodnocení postupu plnění záměrů prezentovaných jednotlivými rezorty na předchozích jednáních národní koalice a diskuze dalších možných opatření v boji proti suchu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce na černo

Plánujete třeba nějaké postihy, pro ty, co pracují na černo, ale i pro ty, co takto někoho zaměstnávají? A jaké postihy plánujete přesně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DPP: Dokončení modernizace ve stanicích metra C

7:14 DPP: Dokončení modernizace ve stanicích metra C

Od této soboty 4. července do příštího pátku 10. července 2026 bude obousměrně přerušen provoz metra…