Vláda: Premiér Andrej Babiš se zúčastní zasedání Evropské rady

11.12.2019 20:27 | Zprávy

Předseda vlády České republiky Andrej Babiš bude jednat na prosincovém zasedání Evropské rady v Bruselu o víceletém finančním rámci, změně klimatu a brexitu.

Vláda: Premiér Andrej Babiš se zúčastní zasedání Evropské rady
Foto: Hans Štembera
Popisek: Před Úřadem vlády

Premiér se ve čtvrtek 12. prosince a v pátek 13. prosince 2019 zúčastní zasedání Evropské rady. Představitelé členských států budou jednat o zásadních tématech evropské politiky.

Hlavní témata prosincového summitu lídrů EU budou změna klimatu a víceletý finanční rámec na období 2021–2027. V pátek 13. prosince se uskuteční zasedání eurosummitu v inkluzivním formátu, kde budou vedoucí představitelé ve formátu EU 27 jednat o brexitu a o přípravách na jednání o budoucích vztazích mezi Evropskou unií a Spojeným královstvím.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Pokolikáte už tu byl pokus odvolat šéfku EK?

Ne že bych s ní sympatizoval, ale buď by bylo na místě pro její odvolání získat nejprve větší podporu anebo se zabývat něčím podstatným, co lze změnit, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo dopravy: Další digitalizace dopravních agend na obzoru

10:17 Ministerstvo dopravy: Další digitalizace dopravních agend na obzoru

Změny v zákoně umožní mj. zasílání tabulek s registrační značkou a osvědčení o registraci vozidla do…