Vláda: Premiér Babiš si prohlédne výstavbu Ejpovického tunelu

20.09.2018 13:30 | Zprávy

Předseda vlády ČR Andrej Babiš navštíví v pátek 21. září 2018 místo stavby Ejpovického tunelu.

Vláda: Premiér Babiš si prohlédne výstavbu Ejpovického tunelu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Před Úřadem vlády

S ministrem dopravy Danem Ťokem, generálním ředitelem Správy železniční dopravní cesty (SŽDC) Jiřím Svobodou a dalšími bude řešit pokračující stavbu tunelu, který bude po svém dokončení nejdelším železničním tunelem v ČR.

Zmodernizovaný úsek mezi Rokycany a Plzní zkrátí jízdní dobu a přinese větší komfort pro cestující. Tunel Ejpovice by měl být dokončen na konci letošního roku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Mnichov

Pane doktore, rád bych si ujasnil váš postoj k české otázce a k Benešovým dekretům. Několikrát jste přidal rovnítko mezi Mnichovem a postojem některých reprezentantů bývalé opozice ve vztahu k Ukrajině. Prosím o vysvětlení. Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Soustava tůní na Tachovsku vrátila do krajiny vodu

22:08 Lesy ČR: Soustava tůní na Tachovsku vrátila do krajiny vodu

Revitalizaci dvou úseků na více než kilometr dlouhé části koryta Čankovského potoka v Třískolupech p…