Vláda odsouhlasila základní priority předsednictví Výboru ministrů RE

04.05.2017 16:01 | Zprávy

Česká republika se 19. května 2017 stane předsedající zemí Výboru ministrů Rady Evropy. Naposledy tomuto orgánu předsedala v roce 1995. Předsedou výboru se až do letošního 15. listopadu stane ministr zahraničí Lubomír Zaorálek.

Vláda odsouhlasila základní priority předsednictví Výboru ministrů RE
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova Strakovy akademie

Vláda odsouhlasila základní priority českého předsednictví. Jsou jimi ochrana lidských práv osob patřících k zranitelným či znevýhodněným skupinám, posilování právního státu, podpora demokracie na místní a regionální úrovni a reforem ve veřejné správě, podpora vzdělávání k lidským právům a jazykových dovedností a spolupráce a koordinace s dalšími mezinárodními organizacemi.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Proč přijímat něco, co je k ničemu?

Pokud vím, i vy jste jste pak byli proti migračnímu paktu, i když za připojením k němu paradoxně stojíte také vy. I teď tvrdíte, že je nutné ho změnit a vylepšit. Proč by to nemělo jít potom, co ho odmítneme? Nebo v EU to tak funguje, že když něco odmítnete, máte smůlu a můžete jen šoupat nohama?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Příprava českých pilotů na letouny F-35 pokračuje

22:08 Armáda ČR: Příprava českých pilotů na letouny F-35 pokračuje

Projekt nákupu letounů F-35 vstoupil do další fáze, minulý týden proběhl výcvik pilotů 211. taktické…