Vláda připravuje kroky k účinnější podpoře českého sportu

13.04.2022 16:56 | Tisková zpráva

Ani v současné hektické době, která postavila českou veřejnost před řadu nebývalých výzev, vláda premiéra Petra Fialy nezapomíná na problematiku českého sportu a připravuje kroky k jeho účinnější podpoře.

Vláda připravuje kroky k účinnější podpoře českého sportu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zasedání vlády ve Strakově akademii

Klíčovou institucí, prostřednictvím které stát tuzemský vrcholový, výkonnostní i rekreační sport podporuje, je Národní sportovní agentura. „V rámci vládní koalice jsme našli stoprocentní shodu, že Národní sportovní agentura se rušit nebude. Chceme ji ale reorganizovat a pozici sportu v budoucnu posílit tak, aby měl ve společnosti opět silné postavení,“ uvedli společně předsedové koaličních stran.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Projekt E6

Narovinu věříte tomu, že ať by byl u vlády kdokoliv, že by těch 6 zemí stálo o to, aby se do projektu zapojila i ČR? Já myslím, že o nás v EU nestojí. A co říkáte na to, jak se EU čím dál víc štěpí a vytváří se uvnitř ní jakési koalice států? Není to úplně v rozporu s tím, proč EU vznikla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Dukovany omládly, mezi novou generací jsou i čtyři operátorky jaderných bloků

20:16 ČEZ: Dukovany omládly, mezi novou generací jsou i čtyři operátorky jaderných bloků

Jaderná elektrárna Dukovany má za sebou generační obměnu. Průměrný věk zaměstnanců klesl na 42 let a…