Vláda prodloužila trvání nouzového stavu do 14. února, umožní činnost dětských skupin

22.01.2021 9:15 | Zprávy

Nouzový stav v České republice bude nově platit do 14. února. Na základě souhlasu uděleného Poslaneckou sněmovnou rozhodla o jeho prodloužení na mimořádném jednání v pátek 22. ledna 2021 vláda Andreje Babiše.

Vláda prodloužila trvání nouzového stavu do 14. února, umožní činnost dětských skupin
Foto: Hans Štembera
Popisek: Před Úřadem vlády

Nouzový stav v České republice měl skončit 22. ledna. Vláda ale na základě přetrvávající nepříznivé epidemické situace požádala Poslaneckou sněmovnu o jeho opětovné prodloužení o 30 dnů. Poslanci nakonec rozhodli, že nouzový stav může být vyhlášen vládou do 14. února. Ke stejnému datu pak vláda rozhodlaprodloužit i platná krizová opatření, která mají pomoci utlumit šíření nemoci covid-19.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Veronika Vrecionová byl položen dotaz

Zrádci ve sněmovně

Smutníte, že jsou ve sněmovně zrádci. Proč jste jim ale umožnili, aby tam byli? Proč jste se nepokusili vyjednat třeba s Babišem koalici?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vězeňská služba: Když jde o vteřiny

16:13 Vězeňská služba: Když jde o vteřiny

Ve Věznici Pardubice proběhlo rozsáhlé součinnostní cvičení příslušníků Vězeňské služby ČR a Policie…