Vláda se již podruhé sejde na společném jednání s vedením Svazu měst a obcí ČR

08.10.2015 20:46 | Zprávy

Vláda Bohuslava Sobotky se v pondělí 12. října 2015 sejde již podruhé ve svém funkčním období na společném jednání s vedením Svazu měst a obcí ČR. Tématy zasedání bude například otázka dostupného bydlení, čerpání evropských fondů, financování obcí či problematika nedostatku lékařů.

Vláda se již podruhé sejde na společném jednání s vedením Svazu měst a obcí ČR
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova Strakovy akademie

„Společné zasedání vlády a vedení Svazu měst a obcí ČR považuji za důležitou součást intenzivní spolupráce vládní koalice a zástupců samospráv. Svaz je pro nás důležitým partnerem nejen při vedení sociálního dialogu, ale rovněž pro realizaci důležitých vládních opatření. Pondělními tématy bude zejména čerpání peněz z fondů EU, kvalita a dostupnost veřejných služeb zejména v oblasti zdravotnictví a sociální péče, či například aktuální migrační krize,“ uvedl předseda vlády Bohuslav Sobotka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Ústavní puč

Co tím přesně myslíte? Jak podle vás prezident násilně mění ústavní pořádky? Prezident přeci využil svého práva se obrátit na soud a ten nějak rozhodl, on přeci žádnou ústavu nemění, jen vlastně požádal o upřesnění, jak je myšlena, což je podle mě i dobře a snad pro příště budete jako politici věnov...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚOHS provedl místní šetření v oblasti tabákových výrobků

11:18 ÚOHS provedl místní šetření v oblasti tabákových výrobků

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže provedl v posledních týdnech sérii neohlášených místních šetřen…