Vlastní papírovou pohlednici pošlete také přes mobil

28.02.2015 19:25 | Zprávy

Česká pošta spustila pilotní fázi nové mobilní aplikace PohledniceOnline. Díky ní může nyní kdokoli s chytrým telefonem poslat libovolnou fotografii, která bude příjemci zaslána ve formě klasické papírové pohlednice.

Vlastní papírovou pohlednici pošlete také přes mobil
Foto: Hans Štembera
Popisek: Česká pošta, ilustrační foto

Česká pošta přichází s projektem, který kombinuje moderní technologie s klasickou formou pohlednic. Aplikace, která je zdarma ke stažení do systému Android a v nejbližší době bude zpřístupněná také pro uživatele systému iOS, umožní poslat obrázek či fotografii spolu s vlastním textem. Při jeho psaní si může klient vybrat ze čtyř přednastavených barev, typů a velikosti písma. Rub i líc pohlednice si tak zákazník určuje sám, může si zvolit i její velikost. K tisku a distribuci dochází následující pracovní den po doručení platby za pohlednici. Lhůta pro doručení je stejná jako u klasického poslání pohledu. Jednu pohlednici lze odeslat až na 10 adres najednou.

Cena služby zaslání pohlednice kamkoli v České republice se Zákaznickou kartou České pošty vychází na 23 korun za formát běžné A6, stejně jako u rozměru dlouhé DL. 25 korun zaplatí zákazník za velkou A5. Platbu provede zákazník prostřednictvím své platební karty. Proces platby je stejný jako při nákupu přes různé e-shopy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jan Lipavský byl položen dotaz

Výhružky Zelenského

Co říkáte na to, jak Zelenský vyhrožoval Orbánovi? Já chápu, že je naštvaný, možná už i vyčerpaný, ale nemyslíte, že to přehnal? Paradoxně tím nahrává podle mě protistraně a jen si tím uškodí. Nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ zpřístupní 21. 3. vodní elektrárny Les Království a Práčov, podmínkou je registrace

14:42 ČEZ zpřístupní 21. 3. vodní elektrárny Les Království a Práčov, podmínkou je registrace

V rámci oslav Mezinárodního dne vody otevře ČEZ už příští sobotu pro veřejnost dvě vodní elektrárny …