Vojenské lesy a statky Mimoň se pyšní moderním areálem Správy služeb

02.12.2024 22:03 | Tisková zpráva

Sny generací zaměstnanců v divizi VLS Mimoň se v letošním roce naplnily. Po mnoha letech se povedlo dotáhnout rekonstrukci areálu Správy služeb, která nevyhovující prostory ze 70. let proměnila v moderní pracoviště.

Vojenské lesy a statky Mimoň se pyšní moderním areálem Správy služeb
Foto: vls.cz
Popisek: Vojenské lesy a statky ČR, s. p. - logo

Budovy a dílny, které byly starší než někteří zaměstnanci, jsou nyní výkladní skříní divize Mimoň. Areál už v některých ohledech neodpovídal dnešním standardům. Byl totiž navržen pro odlišné provozní podmínky, rozdílný počet zaměstnanců a jiný typ techniky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Nešlápla jste někomu na kuří oko?

Nebo proč myslíte, že jste se stala terčem falešných zpráv? Podle mě to není tak, že si vás někdo vybral náhodně. Napadá vás kdo by to mohl být a proč?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

BESIP: Rekordní počet motocyklů míří na české silnice

22:08 BESIP: Rekordní počet motocyklů míří na české silnice

V letošní motorkářské sezóně eviduje Česká republika historicky nejvyšší počet nově registrovaných m…