Výskyt onemocnění COVID-19 v Senátu

31.03.2020 18:04 | Zprávy

Dne 31. března 2020 obdržel senátor Pavel Karpíšek od Krajské hygienické stanice Plzeňského kraje výsledky testu, které u něj potvrdily koronavirovou infekci COVID-19.

Výskyt onemocnění COVID-19 v Senátu
Foto: senat.cz
Popisek: Senát ČR

Průběh onemocnění je mírný a léčba probíhá v domácí izolaci. Hygienická stanice v tuto chvíli kontaktuje osoby, s nimiž se senátor Karpíšek v poslední době setkal. Kancelář Senátu s hygienickou stanicí spolupracuje a řídí se jejími pokyny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Prezident

O jakých věcech, které mu nepřísluší, podle vás prezident rozhoduje? A proč by nemohl vystupovat do politiky, když je politik, kterého volilo nejvíce občanů ze všech politiků?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Ceny za ochranu přírody uděleny

22:31 AOPK ČR: Ceny za ochranu přírody uděleny

Cena Agentury ochrany přírody a krajiny ČR se letos udělovala poosmé, již tradičně na konferenci Vyb…