Významný výrobce amerických nožů a nářadí SOG vstupuje na český trh. Nože si můžete osahat

05.04.2022 17:11 | Komerční článek

Přímé zastoupení renomované nožířské značky SOG u nás umožní, že budou tyto nože a další vybavení v Česku jednoduše k sehnání. Společnost COMEFLEX CONSULTING s.r.o. získala autorizaci pro český a slovenský trh a její majitelé to považují za skvělou právu pro všechny fanoušky nožířství. „Jsme moc rádi, že jsme dotáhli jednání do zdárného konce, považujeme to za další krok, jak zákazníkovi nabídnout širší sortiment,“ říká jednatel společnosti Libor Hraba. Nože a nářadí SOG celosvětově patří mezi špičku ve své kategorii, a proto je to skvělá zpráva pro ty, kteří neodolají nejlepším materiálům a designu.

Významný výrobce amerických nožů a nářadí SOG vstupuje na český trh. Nože si můžete osahat
Foto: sogknives
Popisek: Multifunkční nástroj se složenou pákou

SOG Specialty Knives, Inc. je americká společnost na výrobu nožů a multi-toolů, jejíž příběh začal již za války ve Vietnamu. Členové přísně utajované americké speciální jednotky - známé jako MACV-SOG nosili do džungle na tajné mise unikátní bojový nůž. A v roce 1986  tento nůž inspiroval mladého konstruktéra Spencera Frazera k založení společnosti SOG. „Je to velmi inspirativní a až romantický příběh, který za vznikem značky SOG stojí. A i přes to, že nože jsou ve světě velmi známé a populární, hlavně jako výbava speciálních jednotek ozbrojených složek, u nás na ně moc nenarazíte. Překvapilo mě, že značka u nás moc rozšířená není,“ hodnotí Libor Hraba.

Dosud jste si mohli nože společnosti SOG pořídit u nás jen na objednávku a na zboží jste dlouho čekali. I sortiment byl v Česku k dostání pouze velmi omezený. To se ale nyní mění. „Naším cílem vždy bylo dostat zboží do široké maloobchodní sítě, aby si nože zákazník mohl osahat. To se nám již povedlo v případě zastoupení jiné americké značky COLD STEEL,“ rekapituluje zástupce společnosti Hraba dosavadní úspěchy.

Společnost COMEFLEX CONSULTING s.r.o. měla do této doby autorizované zastoupení další elitní americké značky COLD STEEL. Přidáním značky SOG se z ní stává velmi silný hráč na trhu s noži a dalším vybavením a nářadím. Pro českého fanouška nožířství to znamená, že si všechny produkty SOG může objednat na e-shopu www.sogknives.cz, ale také prohlédnout osobně v showroomu na Praze 5 nedaleko Anděla, který je otevřený každý všední den od 8 do 17 hodin. Skvělou příležitostí prohlédnout si a osahat výrobky značek SOG a COLD STEEL, ale i k setkání se zástupci obou značek je aktuálně nožířská výstava konaná v neděli 10.4.2022 od 10 do 17 hodin na Novoměstské radnici na Karlově náměstí v Praze.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Tragédie

Podle mě je za vaší podporoujen vypočítavost. Vybrali jste si porzatím 3 nejsilnější kandidáty, ale volí se jen jeden prezident. Jak to tedy chápat? Koho pak opravdu podpoříte? A nechybí vám mezi němi někdo, kdo by hájil pravicové hodnoty?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústavní soud: K právu na spravedlivý proces ve vazebním řízení

15:02 Ústavní soud: K právu na spravedlivý proces ve vazebním řízení

II. senát Ústavního soudu (soudce zpravodaj Jaroslav Fenyk) zamítl ústavní stížnost proti usnesením …