Z lesů v Ralsku uklidily VLS přes dvacet tun odpadu

03.09.2017 8:20 | Zprávy

Pravidelný úklid pro VLS jako správce lesa generuje značné náklady. Za aktuální odvoz materiálu Vojenské lesy a statky zaplatily přes 60 tisíc korun.

Z lesů v Ralsku uklidily VLS přes dvacet tun odpadu
Foto: vls.cz
Popisek: Vojenské lesy a statky ČR, s. p. - logo

„Černé skládky v lesích likvidujeme pravidelně i přes to, že v dnešní době existuje v každém regionu dostatečná a především dostupná nabídka kapacit na likvidaci tohoto odpadu. Považuji za vrcholnou bezohlednost, pokud někdo vysype odpad v lese, místo aby jej odvezl do sběrného dvora,“ okomentoval to ředitel divize VLS Mimoň Roman Vohradský.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jan Jakob byl položen dotaz

Školné

Jak to bylo s financováním vašeho školného na soukromé vysoké škole? Ševčík tvrdil v televizi na CNN v debatě s vámi něco o tom, že vám ho financovala snad obec. Je to tak? Překvapilo mě totiž, že jste se proti tomu vůbec neohradil, i když vám moderátorka dala prostor. Je to tedy pravda?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

SPÚ znovu mezi nejlepšími. V K-Indexu 2025 obsadil 1. místo

13:07 SPÚ znovu mezi nejlepšími. V K-Indexu 2025 obsadil 1. místo

Státní pozemkový úřad (SPÚ) se i v roce 2025 zařadil mezi nejlépe hodnocené instituce v oblasti tran…