ZP MV ČR: Narodilo se vám miminko? Přihlaste ho online

29. 2. 2016 11:27

Jste klientkou ZP 211 a právě se vám narodilo miminko? Přihlaste ho ke své zdravotní pojišťovně z klidu domova online. Nemusíte chodit osobně na vzdálenou pobočku, abyste splnila zákonnou povinnost – přihlásit své dítě k zdravotnímu pojištění.

ZP MV ČR: Narodilo se vám miminko? Přihlaste ho online
Foto: ZP MV ČR
Popisek: ZP MV ČR
reklama

Na webových stránkách stačí kliknout na odkaz přihlaste se online. Následně vyplníte Kontaktní formulář Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR. Pozor: u kolonky Kód a název dosavadní zdravotní pojišťovny je pod šipkou volba možností. Hned na prvním místě je Novorozenec – to potvrdíte. Pokud k vyplněné přihlášce připojíte i naskenovaný rodný list vašeho miminka, splnili jste stoprocentně svoji oznamovací povinnost. Jestliže nemáte tuto možnost, pošlete nám kopii jeho rodného listu dodatečně.

Pak už se můžete jen těšit, že přibližně za týden přijde vašemu miminku do schránky jeho první dopis v životě – bude od ZP 211 a bude v něm jeho průkazka pojištěnce. Je to tak. Zdravotní pojišťovna průkaz zasílá na jméno pojištěnce, takže se nedivte, že adresátem bude opravdu vaše miminko.

A když už budete na webu ZP 211, nezapomeňte se podívat na nabídku bonusů pro klienty. Kojícím ženám nabízíme příspěvek například na plavání s dětmi, na "chůvičku", na pomůcky pro kojení a jiné.

Myslíme na vás v každé situaci

Vaše ZP 211!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

České dráhy obnovují prodej rezervací

13:18 České dráhy obnovují prodej rezervací

V souvislosti s uvolňováním opatření proti šíření epidemie COVID-19 a s rostoucí poptávkou po přepra…