ZZS MSK: Vážně zraněný při nehodě na Frýdecko-Místecku

13.04.2014 9:02

Záchranáři ZZS MSK zasahovali v noci ze soboty na neděli u vážné dopravní nehody na Frýdecko-Místecku. Informaci o zraněném muži při nehodě osobního automobilu v obci Nýdek převzali operátoři v neděli 13.4. hodinu po půlnoci.

ZZS MSK: Vážně zraněný při nehodě na Frýdecko-Místecku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vozidlo ambulance, ilustrační foto

Na místo události byla ihned vyslána posádka rychlé zdravotnické pomoci ze stanoviště v Třinci a také výjezdová skupina s lékařem. Posádky záchranné služby nalezly pětadvacetiletého muže, jenž v havarovaném vozidle cestoval, v ohrožení života. Zasahující lékař u postiženého při prvotním vyšetření zjistil poruchu vědomí a poranění hlavy. Byl ošetřen v rámci přednemocniční neodkladné péče a připraven k transportu do zdravotnického zařízení. Záchranáři muže zajistili krčním límcem, uložili do vakuové matrace a přepravili na anesteziologicko-resuscitační oddělení třinecké nemocnice.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Národní divadlo: Znovuotevření podzemního parkingu po generální rekonstrukci

18:11 Národní divadlo: Znovuotevření podzemního parkingu po generální rekonstrukci

Sanace devítipodlažního podzemního parkingu Národního divadla byla po roce a sedmi měsících dokončen…