ZZS MSK: Záchranáři zasahovali u požáru v Ostravě

21.01.2014 20:40

Záchranáři ZZS MSK zasahovali dnes (21.1.) v ranních hodinách u požáru bytu v Ostravě. Událost byla na tísňovou linku záchranné služby nahlášena před osmou hodinou s tím, že se na místě nalézá osoba v bezvědomí. Operátoři vyslali na pomoc posádku rychlé lékařské pomoci.

ZZS MSK: Záchranáři zasahovali u požáru v Ostravě
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vozidlo ambulance, ilustrační foto

Přivolaní hasiči v bytě nalezli ženu seniorského věku nejevící známky života a zahájili u ní poskytování základní první pomoci. Lékař záchranné služby po svém příjezdu zjistil, že postižené již není možno pomoci a zahájená resuscitace byla ukončena. Lékař mohl již pouze konstatovat smrt ženy. Její totožnost záchranáři v době zásahu neznali.

PhDr. Lukáš Humpl
Tiskový mluvčí ZZS MSK

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Věslav Michalik (STAN), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Česká obchodní inspekce varuje před magnetickými kuličkami

11:48 Česká obchodní inspekce varuje před magnetickými kuličkami

Dětská nemocnice FN Brno upozornila Českou obchodní inspekci na magnetické kuličky, které způsobily …