Zahraniční kanceláře agentury CzechTrade v Istanbulu a v Casablance mají nové ředitele

24.03.2016 9:37 | Zprávy

Novým ředitelem zahraniční kanceláře agentury CzechTrade v Istanbulu se stal Vladislav Polách. Zastoupení v Casablance nově vede Jan Kobliha.

Zahraniční kanceláře agentury CzechTrade v Istanbulu a v Casablance mají nové ředitele
Foto: CzechTrade
Popisek: CzechTrade

Vladislav Polách (ZK Istanbul) působil od roku 2013 na několika pozicích v centrále agentury CzechTrade. Pracoval v Centru informačních služeb a jako konzultant pro obor stavebnictví, spotřební zboží a služby se podílel na uspořádání několika incomingových akcí zahraničních firem, jako byl například Sourcing day Kaufland, Debenhams apod. Vystudoval evropská studia na Palackého a Karlově univerzitě. Vladislav Polách mluví anglicky a francouzsky a učí se také turecky. Je mu 27 let a ve volném čase se rád věnuje plavání a cestování do méně známých destinací.

Jan Kobliha (ZK Casablanca) začal pro agenturu CzechTrade pracovat v roce 2015 nejprve jako konzultant v oddělení strojírenství. Před tím se věnoval datovému marketingu ve společnosti SAP Business Services Centre Europe. Je absolventem oboru mezinárodní vztahy a evropská studia na Metropolitní univerzitě v Praze. Hovoří plynně anglicky, francouzsky a německy. Je mu 27 let a mezi jeho zájmy patří četba, kolektivní sporty a rodina.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Barbora Urbanová byl položen dotaz

Rozpočet

Když je podle vás rozpočet bez ambice, zajímá mě, zda ho tedy podpoříte nebo ne? Protože jestli ano, tak si podle mě slušně řečeno nevidíte do pusy nebo to hlasujete i pro věci, s kterými nesouhlasíte? Jakou má takové hlasování logiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo dopravy: Příští stanice? Vesmír!

22:08 Ministerstvo dopravy: Příští stanice? Vesmír!

Výstava o českých kosmických ambicích dorazila na pražské hlavní nádraží.