Zaměstnanci ÚZSVM v Olomouci zorganizovali pomoc onkologicky nemocným dětem

06.01.2019 10:40 | Zprávy

Zaměstnanci ÚZSVM v Olomouci zorganizovali ve svém volném čase ve spolupráci s Fakultní nemocnicí v Olomouci charitativní akci formou nákupu vánočních hvězd s výtěžkem ve prospěch onkologicky nemocných dětí.

Zaměstnanci ÚZSVM v Olomouci zorganizovali pomoc onkologicky nemocným dětem
Foto: ÚZSVM
Popisek: Logo Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM)

Charitativní sbírka s názvem Vánoční hvězda na pomoc onkologicky nemocným dětem je organizována obecně prospěšnou společností Šance Olomouc. Výtěžek je určen na pomoc dětem z hemato-onkologického oddělení Dětské kliniky Fakultní nemocnice v Olomouci.

Cílem sbírky je například zajištění zdravotnických pomůcek, přístrojového, technického a jiného vybavení v nemocnici i v domácí péči, organizace volnočasových aktivit pacientů a podpora spolupráce pacientů, jejich rodin a zdravotnického personálu. Zakladatelem a čestným předsedou společnosti je přednosta Dětské kliniky prof. MUDr. Vladimír Mihál, Csc. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Podvody s dávkami

Vy fakt věříte tomu, že se u nás s dávkami nepodvádí? Že to nedělá řada občanů ČR? Že je nezneužívá? Spíš než komentovat, že se to děje, nemyslíte, že by bylo přínosnější, kdybyste přišel s tím, jak tomu zamezit? Víte to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Celková důvěra v ekonomiku se mírně zvýšila

22:03 ČSÚ: Celková důvěra v ekonomiku se mírně zvýšila

Souhrnný indikátor důvěry (indikátor ekonomického sentimentu), vyjádřený bazickým indexem, se v únor…