Zdravé fórum: Právníci Zdravého fóra nabídli pomoc ministru zdravotnictví Petru Arenbergerovi

28.04.2021 16:52 | Zprávy

Jeho rezort není dlouhodobě schopen vydávat zákonná mimořádná opatření k řešení koronavirové krize.

Zdravé fórum: Právníci Zdravého fóra nabídli pomoc ministru zdravotnictví Petru Arenbergerovi
Foto: Zdravé fórum
Popisek: Zdravé fórum - Občanská platforma pro obnovení normálního života

Svou pomoc ale podmínili zejména tím, aby ministerstvo přestalo v rámci veřejné diskuse naslouchat pouze jedné skupině poradců, aby obnovilo činnost svých formálních poradních orgánů, aby začalo svá opatření konečně opírat o seriózní studie a aby důsledně uplatňovalo ústavní princip tzv. proporcionality.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Babiš

Prosím o odpověď na otázku.Proč jedete pořád-- AntiBabiš.kDYBY TO NEMĚL VŠE OŠETŘENÉTAK BYCH VÁM VĚŘIL.Ale Vy opravdu nemáte nic jiného než mít v puse Babiše.Kolik jste toho mohli udělat ve Vaši minulé vládě a nic.Teď jedete pořád dokolečka jak by to mělo být. Děkuji za Odpověď. mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚZSVM: Předměty z pozůstalosti zamířily do muzejních sbírek

22:03 ÚZSVM: Předměty z pozůstalosti zamířily do muzejních sbírek

Neobvyklý případ odúmrti řešili pracovníci ÚZSVM v Plzni při vyklízení bytu v domě s pečovatelskou s…