Zdravotnický holding odvolal Romana Koudeleho. Hledá se nový šéf trutnovské nemocnice

03.03.2017 13:03 | Zprávy

Dozorčí rada Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje se jednomyslně usnesla v otázce vedení Oblastní nemocnice Trutnov a představenstvo Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje následně odvolalo Romana Koudeleho z vedení nemocnice. Tím je nyní dočasně pověřen primář oddělení ARO Martin Šimák.

Zdravotnický holding odvolal Romana Koudeleho. Hledá se nový šéf trutnovské nemocnice
Foto: Královéhradecký kraj
Popisek: Královéhradecký kraj, logo.

„Dozorčí rada doporučila představenstvu Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje neprodleně řešit situaci v Oblastní nemocnici Trutnov na úrovni nejvyššího vedení. Důsledkem bylo odvolání pana doktora Romana Koudeleho. Důvodem tohoto kroku bylo dlouhodobé neřešení napětí a interpersonálních vztahů v nemocnici, které mohlo vést k odchodu nemocničního personálu, což jsme nemohli dopustit,“ sdělil náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Aleš Cabicar zodpovědný za oblast zdravotnictví.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bitcoinová kauza

Upřímně nevím, zda vaše trestní oznámení v celé záležitosti něco změní a někdo bude potrestán. Vy myslíte, že ano? Zaujalo mě ale zejména vaše prohlášení, že i kdyby to byla doopravdy jenom neschopnost, svým rozměrem je TRESTU-HODNÁ. Jaký trest máte na mysli? Jaký trest hrozí za neschopnost?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Letiště Praha: U parkovacího domu PC COMFORT vznikne centrální nabíjecí místo pro elektrická vozidla

19:15 Letiště Praha: U parkovacího domu PC COMFORT vznikne centrální nabíjecí místo pro elektrická vozidla

Letiště Praha získalo pravomocné povolení ke stavbě centrálního nabíjecího místa pro elektrická vozi…