Žebřík už tuto sobotu s koncerty Tomáše Kluse, Miro Žbirky, UDG i Vladimira 518

11.03.2014 13:45

Už 15. března se v Plzni sejde naše hudební elita na předávání cen Žebřík 2013 Bacardi Music Awards. Show moderovaná Tomášem Hanákem a Bárou Polákovou nabídne exkluzivní vystoupení Mekyho Žbirky, Tomáše Kluse, Vladimira 518 & Idiot live bandu s Matějem Ruppertem a Romanem Holým, i koncerty skupin UDG a A Banquet.

Žebřík už tuto sobotu s koncerty Tomáše Kluse, Miro Žbirky, UDG i Vladimira 518
Foto: Petr Tibi
Popisek: Žebřík

V areálu Fakulty umění a designu Západočeské univerzity bude předáno 27 cen v devíti kategoriích podle výsledků hlasování na serveru Anketazebrik.cz. Kandidáty na zisk bronzových sošek výtvarníka Václava Česáka jsou tentokrát Kryštof, Hentai Corporation, Mandrage, Chinaski, UDG, Imodium, Kofe-In, Monkey Business, Vladimir 518, Tomáš Klus, Richard Krajčo, Vojta Dyk, Matěj Ruppert, Dan Bárta, Lenka Dusilová, Celeste Buckingham, Lenka Nová, Aneta LangerováAnna K a další.

Dojde i na cenu pro Osobnost Žebříku, kterou z ruky šéfa magazínu iREPORT Jardy Hudce v minulosti obdrželi Chinaski, Tata Bojs, David Koller, Dan Bárta, Glenn Hughes, Ashley Slater či Michal Pavlíček. Honorován bude rovněž autor Ceny o nejkreativnější počin ZČU.  

Koncertním lákadlem Žebříku, slavícího už 21 let existence, je první letošní koncert Tomáše Kluse, který premiérově zahraje i některé písně z očekávaného nového alba: „Chci si užít bytí s lidmi, co tam budou. Je to jedna z mála akcí, kde nemám pocit, že bych se musel něčemu násilně přizpůsobovat, není to takové divadlo, které jsem prožil třeba na Slavících. Mám rád, že se Žebřík drží muziky.“

Speciální „best of“ chystá legendární Miro Žbirka, nezůstane ale jen u svých notoricky známých šlágrů: „Máme novou písničku k filmu Fair Play. Ta na Žebříku zazní ve své premiéře.“

Z právě probíhajícího turné si do Plzně odskočí UDG, aby svým koncertem celý večer završili: „My si užíváme každý ročník bez ohledu na to, jestli bodujeme jako kapela nebo ne. Je tam fantastická atmosféra a potkáme spoustu známých, které jsme dlouho neviděli.“

Zajímavou podívanou slibuje i hiphopová show Vladimira 218 s DJem Mikem Trafikem, Idiot Live Bandem a hosty Romanem Holým a Matějem Ruppertem. „Mejdan na Žebříku je vždycky velkolepý“, těší se zpěvák Monkey Business.

Druhá stage bude umístěna do přilehlého stanu, kde se o zábavu postarají DJs Friky, Dead Sailor a další. 

Předprodej v ceně 390 Kč probíhá na www.ticketstream.cz a www.plzenskavstupenka.cz. V prodeji jsou také VIP passy za 990 Kč, zahrnující místa na VIP balkoně, bezplatnou konzumaci ve VIP lounge (pivo, víno, káva, voda) a vstup na after party s hvězdami Žebříku. Studenti ZČU mají nárok na snížení vstupné za 290 Kč.

Mezi loňskými oceněnými byli Kryštof, UDG, Chnaski, Clou, Kofe-In, Imodium, Lenka Dusilová, Celeste Buckingham, Aneta Langerová, Anna K, Tomáš Klus, Richard Krajčo, Vojta Dyk, Anna K, Aneta Langerová, Boris Carloff, A Banquet, Calm Season, festivaly České hrady, Rock for People, Colours Of Ostrava a filmy Čtyři slunce a Okresní přebor.

Organizátory Hudebních cen Žebřík jsou magazín iREPORT a společnost Plzeň 2015. Projekt podporují Plzeňský kraj, Ministerstvo kultury a Evropské hlavní město kultury. Generální partnerem je značka Bacardi.

Více na www.anketazebrik.cz

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pardubický kraj: Podpora samostatného bydlení se týká i klientů, kteří dosud žili s rodiči

7:36 Pardubický kraj: Podpora samostatného bydlení se týká i klientů, kteří dosud žili s rodiči

Poskytovatelé sociální služby „podpora samostatného bydlení“ se sjeli z celé republiky na Krajský úř…