Zemědělský fond: Čerpání včelařských dotací letos opět na 100 procent

25.10.2015 18:45 | Zprávy

Státní zemědělský intervenční fond úspěšně ukončil administraci druhého roku tříletého včelařského programu na podporu chovu včelstev pro období let 2014 až 2016. Letošní 15. říjen byl konečným termínem pro výplatu dotací za období od 1. září 2014 do 31. srpna 2015. Vyčerpání celé alokované částky svědčí o velkém zájmu včelařů o dotace.

Zemědělský fond: Čerpání včelařských dotací letos opět na 100 procent
Foto: Archiv
Popisek: Včely

Dotace poskytuje Státní zemědělský intervenční fond chovatelům včel prostřednictvím Českého svazu včelařů, o.s. a týká se 5 různých opatření. Dotace jsou financovány z 50 % z prostředků EU a z 50 % z prostředků rozpočtu ČR.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

NATO

Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DIA: V hodnocení dosáhly služby pro podniky plného skóre

16:13 DIA: V hodnocení dosáhly služby pro podniky plného skóre

Česko se v evropském hodnocení digitálních veřejných služeb dál zlepšuje. Služby pro podniky dosáhly…