Zlínské divadlo se rozloučí s Monte Carlem

18.01.2015 7:34

Derniéru komedie Hrabě Monte Carlo naplánovalo Městské divadlo Zlín na úterý 17. února v 19 hodin ve Velkém sále. Na tělo velkému zlínskému jevišti a hercům ji napsala osvědčená autorská dvojice Roman Vencl a Michaela Doleželová, která má nově na svém kontě režii populární komedie Dokonalá svatba.

Zlínské divadlo se rozloučí s Monte Carlem
Foto: Archiv
Popisek: Ilustrační foto

Režisérem inscenace Hrabě Monte Carlo je Jakub Nvota, který už ve Zlíně nastudoval divácké hity Splašené nůžky, Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách nebo Sluha dvou pánů.

Od premiéry, která se uskutečnila 7. prosince 2013, vidělo Hrabě Monte Carlo během 16 repríz téměř 6000 diváků.

O čem komedie je? Léto začíná a město hazardu se probouzí k životu. Sjíždí se sem lidé z celého světa, aby zde pokoušeli štěstí a roztočili svoje peníze. Avšak i město neřesti má svou odvrácenou tvář - malé, zapadlé náměstíčko s nenápadnou kavárnou, jejíž majitelka zapříčiní, že na jinak nudném předměstí bude mnohem více ruchu a napětí než ve všech kasinech Monte Carla dohromady. „Malé penziony bokem od slavné čtvrti Monte Carlo skrývají neuvěřitelné lidské osudy. Majitelka kavárny, bulharský dělník, filmová hvězda, hazardní hráč, anglická lady – ty všechny spojí zpráva, že náměstí koupil tajemný milionář Hrabě Monte Carlo. Kolotoč událostí udělá z malého náměstí střet zájmů, kde se bude hrát o všechno. Humor se bude střídat s napětím a vyústí v nečekané pointě,“ řekl režisér Jakub Nvota.

V hlavní roli diváci uvidí Hanu Tomáš Briešťanskou. Dále hrají Luděk Randár, Pavel Leicman, Jana Tomečková, Petra a Radovan Královi, Zdeněk a Romana Julinovi, Rostislav Marek a další. Jako host se představí herečka Vlasta Hartlová z Moravského divadla Olomouc.

Speciálním bonusem je přítomnost DJ Marka Košuliče, který během představení mixuje hudbu přímo na jevišti.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Celní správa: Olomoučtí celníci odhalili nelegálně pracující cizince

22:54 Celní správa: Olomoučtí celníci odhalili nelegálně pracující cizince

?V průběhu tohoto týdne provedli olomoučtí celníci několik cílených kontrolních akcí, které se zaměř…