Zlínský kraj: Na internátu luhačovické školy opraví kraj kotelnu

04.04.2019 10:57

Kompletní opravu kotelny v objektu Domova mládeže, který spadá pod Střední odbornou školu Luhačovice, schválili krajští radní. Vyžádá si 2 miliony korun a realizována by měla být během letošních letních prázdnin.

Zlínský kraj: Na internátu luhačovické školy opraví kraj kotelnu
Foto: kr-zlinsky.cz
Popisek: Úřad Zlínského kraje
reklama

„Provedena zde bude především demontáž stávajících kotlů, na něž už není možné sehnat náhradní díly. Vyměněny budou za nové kondenzační kotle na zemní plyn, které splňují požadavky na hospodárný a bezproblémový provoz o celkovém výkonu 240 kW," sdělil hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek. Pro nové kotle bude opraven rozvod stávajícího plynovodního potrubí od hlavního uzávěru po kotelnu. Provoz kotelny bude automatický, s občasným dohledem.

Radní dále schválili také zařazení několika akcí do Střednědobého plánu akcí reprodukce majetku Zlínského kraje pro letošní rok a poskytnutí příspěvku školám na jejich realizaci. Jde o opravu kotelny na Konzervatoři P. J. Vejvanovského Kroměříž, výměnu kotlů na Základní umělecké škole F. X. Richtera Holešov, rekonstrukci odsávání školní kuchyně a odvlhčení zdiva budovy internátu a školní jídelny na Střední škole nábytkářské a obchodní Bystřice pod Hostýnem, opravu střechy tělocvičny na Střední škole-Centru odborné přípravy technické Kroměříž a opravu střechy na Odborném učilišti a Základní škole Holešov.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Prezident republiky podepsal zákon

22:11 Prezident republiky podepsal zákon

Prezident republiky Miloš Zeman podepsal zákon o státním rozpočtu České republiky na rok 2020.