Značka a kvalita lihovin zárukou úspěchu na trhu

7. 10. 2014 19:23

Letošek je prozatím pro výrobce lihovin rokem velmi úspěšným. Prodej destilátů se zvyšuje, což je pro ně pozitivní zpráva. Společnost GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries zaznamenala za prvních devět měsíců, v porovnání se stejným obdobím loňského roku, zvýšení prodeje zejména u výrobní řady Hanácká.

Značka a kvalita lihovin zárukou úspěchu na trhu
Foto: Granette & Starorežná Distilleries
Popisek: Granette & Starorežná Distilleries

V daném případě je to o téměř 1 128 hektolitrů. Prodalo se jí zatím přes 11 783 hl. Obdobně dobře si vede Vodka 42, Royal i Stará myslivecká. Projevuje se tu skutečnost, že spotřebitel sahá po značkách, které jsou známé, vyzkoušené, kde má jistotu, že kupuje kvalitu. Například u Staré myslivecké, které se letos prodalo 9 381 hl, jsou už nyní vyprodána vánoční dárková balení.

Mezi zákazníky se stala letošním letním hitem Vodka 42 Blend, která vykazuje už několik po sobě jdoucích let dvojciferný růst prodeje. Momentálně je druhou nejprodávanější vodkou na českém trhu.

Aby zůstaly výsledky stále tak dobré, je třeba přicházet i s novinkami. Těch nabídla společnost GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries od letošního ledna mnoho, ať už jde o nové ochucené vaječné likéry nebo produktovou řadu Hanácká. Vedení společnosti si hodně v nadcházejícím období slibuje od inovace tuzemáku – Hanácká Medovák.

„Tato novinka by měla zaujmout dokonalou chutí tuzemáku a moravského medu,“ říká ředitel společnosti GSD Pavel Kadlec. „V prostějovské likérce vyrábíme tuzemák podle původní moravské receptury. A k tomuto prvotřídnímu nápoji jsme přidali pravý včelí med z této oblasti a docílili tak nádherné vůně a zajímavé chuti, která by zejména v zimním období měla mezi konzumenty bodovat.“

Pro všechny své zákazníky mají ve společnosti GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries jednoduchý tip pro nastupující chladné období, a to Medový grog.

Čtyři cl Hanáckého medováku se zalijí horkou vodou, ozdobí plátkem citronu a nápoj, který všechny zahřeje, je hotov.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Potravinářská inspekce zjistila v tržní síti sušenky, rizikové pro alergiky

17:06 Potravinářská inspekce zjistila v tržní síti sušenky, rizikové pro alergiky

Inspektoři Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI) při aktuálních kontrolách zjistili prod…