Zoo Jihlava láká návštěvníky i na Štědrý den

20.12.2018 15:58 | Zprávy

Jihlavská zoo zve všechny, kdo touží po klidu, harmonické atmosféře a pohodě ke své návštěvě. Zoo má otevřeno každý den po celý rok a nejinak tomu bude i na Štědrý den, kdy však bude mírně zkrácena otevírací doba pokladen – od 9:00 do 14:00 hodin. Pavilony však budou uzavřeny až v 17:00 a teprve poté bude uzavírán i zbylý areál zoo.

Zoo Jihlava láká návštěvníky i na Štědrý den
Foto: zoojihlava.cz
Popisek: ZOO Jihlava

„V tento ten bude také již tradičně sníženo dětské vstupné na pouhou 1 korunu! Proto rodiče neváhejte, a máte-li s kým, pošlete své děti do zoo a usnadněte tak Ježíškovi vánoční nadílku.” Zve návštěvníky ředitel zoo Jan Vašák.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Co tím přesně myslíte?

Myslím tím, co jste prohlásil, a to, že u armády musí být jasně dané kompetence i odpovědnost. Ono teď snad nejsou? A co tedy přesně navrhujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

FNUSA: Vědecký tým vyvinul první probiotickou zubní nanonit na světě

22:31 FNUSA: Vědecký tým vyvinul první probiotickou zubní nanonit na světě

Tým českých vědců a lékařů přichází s první dentální nanonití na světě, navíc obohacenou o probiotic…