Zoo Liberec: Areál opět ovládnou duchové, strašidla, záhrobní bytosti i ježibaby

23.10.2023 22:03 | Tisková zpráva

Akci Strašidelná zoo již tradičně pořádá Zoo Liberec pro veřejnost v průběhu podzimních prázdnin. Ve čtvrtek 26. října a v pátek 27. října 2023 zoo otevře své brány návštěvníkům i po běžné otevírací době, a to od 18:00 do 21:00 (pokladna uzavírá ve 20:00).

Zoo Liberec: Areál opět ovládnou duchové, strašidla, záhrobní bytosti i ježibaby
Foto: zooliberec.cz
Popisek: ZOO Liberec - logo

V tomto čase areál zahrady opět ovládnou duchové, strašidla, záhrobní bytosti i ježibaby a zájemci se mohou těšit na různá tajuplná zákoutí, statické instalace i živá strašidla, která se nebudou bát na nikoho bafnout či sáhnout. Během akce bude v dolní části zahrady jezdit strašidelný vláček za zvýhodněnou jízdenku 20 korun za osobu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

SPD: Odhalujeme ukrajinské podvodníky

Myslíte, že jsou podvodníci jen mezi Ukrajinci, a že většinu podvodů s dávkami mají na svědomí jen oni? Ten problém se zneužíváním dávek je u nás přeci letitý a co jste udělali pro nápravu? Nebo co uděláte, teď když jste ve vládě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České dráhy: Jízdenka na léto láká na cestování bez omezení

19:15 České dráhy: Jízdenka na léto láká na cestování bez omezení

České dráhy zahájily prodej oblíbené Jízdenky na léto, která během prázdnin umožní neomezeně cestova…