Zoo Liberec začala s chovem exotických obojživelníků

01.12.2017 21:20 | Zprávy

Liberecká zoo rozšířila svou kolekci chovaných zvířat o nové druhy. V Pavilonu tropů mohou návštěvníci nově pozorovat exotické druhy obojživelníků. Jedná se o tři jedinečné druhy žab pocházejících z tropických deštných lesů – rosničku včelí, parosničku srdíčkovou a pralesničku strašnou.

Zoo Liberec začala s chovem exotických obojživelníků
Foto: www.zooliberec.cz
Popisek: Rosnička včelí

Rosnička včelí se hojně vyskytuje v oblasti Jižní Ameriky a většinu času tráví na stromech v blízkosti pomalu tekoucích vod.

Parosnička srdíčková je zavalitá žába žijící v madagaskarských lesích. Přes den se zahrabává v podrostu, a tudíž není snadné jí ve volné přírodě spatřit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Článek obsahuje štítky

Liberec , ZOO

autor: Tisková zpráva

style="min-height:300px;"> reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Finanční správa se soustředí na stovky milionů nepřiznaných tržeb e-shopů

11:14 Finanční správa se soustředí na stovky milionů nepřiznaných tržeb e-shopů

Finanční správa spustí na konci srpna kontrolní akci s názvem EMPORION, ve které se zaměří na přizná…