Zpráva ze zasedání Rady Českého telekomunikačního úřadu v 23. týdnu 2017

11.06.2017 15:15 | Zprávy

Rada Českého telekomunikačního úřadu rozhodla o uložení povinnosti společnosti O2 Czech Republic a.s. (O2) poskytovat v rámci univerzální služby dílčí službu zvláštní ceny.

Zpráva ze zasedání Rady Českého telekomunikačního úřadu v 23. týdnu 2017
Foto: ČTÚ
Popisek: ČTÚ

Osobám se zvláštními sociálními potřebami to umožní výběr cen nebo cenových plánů, které se liší od cenových plánů poskytovaných za normálních obchodních podmínek tak, aby tito lidé měli přístup a mohli využít veřejně dostupnou službu. O2 se do výběrového řízení na poskytovatele této dílčí služby přihlásil jako jediný zájemce. Povinnost mu je rozhodnutím uložena do července 2020.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Natálie Vachatová

Hodně se teď o ní diskutuje. Je pravda, co se o ní píše? Že sympatizuje s Ruskem? A jestli ano, není pak naprostý paradox, že má prý na starost svobodu projevu? Jak jste k ní vlastně přišel? A budete s ní spolupracovat dál?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AMSP: Podnikatelé mohou nově odebírat levnější elektřinu ze sdílení

19:15 AMSP: Podnikatelé mohou nově odebírat levnější elektřinu ze sdílení

AMSP ČR chce své členy upozornit na novou možnost, jak snížit náklady na elektřinu.