dTest: Nesouhlasíte s výpovědí z nájmu bytu? Braňte se

14.05.2021 7:34 | Zprávy

Doba, kdy pronajímatel potřeboval souhlas soudu k výpovědi nájemce z bytu, je již dávnou minulostí. Přesto i dnes soudy problémy se skončením nájmu bytu řeší.

dTest: Nesouhlasíte s výpovědí z nájmu bytu? Braňte se
Foto: dTest
Popisek: dTest

Nájemce se totiž může proti výpovědi bránit u soudu žalobou o přezkum její oprávněnosti. Jak by měla taková žaloba vypadat a v jaké lhůtě ji musíte podat, pokud s výpovědí z nájmu nesouhlasíte?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bezpečné země

Kdo a podle čeho rozhoduje o tom, jaká země bude označená za bezpečnou? A co vůbec nechápu, v čem je pro nás bezpečnější, že se u lidí, kteří budou z jakýchsi bezpečných zemí přicházet zrychlí azylové řízení? Já mám pochybnosti, že zrychlení povede k větší efektivně, spíš to obecně bývá naopak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DPP loni přepravil téměř miliardu lidí, vydělal 686 milionů

7:23 DPP loni přepravil téměř miliardu lidí, vydělal 686 milionů

Výsledek hospodaření Dopravního podniku hl. m. Prahy za rok 2025 skončil ziskem ve výši 686,13 milio…