mBank má novou marketingovou ředitelku

01.12.2014 19:22

Na post marketingové ředitelky mBank pro Českou republiku a Slovensko byla jmenována Kristina Lenkova. V internetové mBank působí již od listopadu 2013, dosud na pozici Business Development Expert.

mBank má novou marketingovou ředitelku
Foto: mBank
Popisek: mBank

V bankovním sektoru se Kristina Lenkova pohybuje již více než patnáct let a má praxi v různých sférách z tohoto odvětví. Před nástupem do mBank dlouhodobě působila a získávala odborné zkušenosti v prestižních bankovních domech a finančních skupinách, jako jsou Citigroup, ČSOB a Komerční banka. Dlouhá léta se věnovala segmentovému marketingu a vývoji produktů. V loňském roce se mimo jiné podílela také na rebrandingu mBank.

„Kristina Lenkova má vynikající zkušenosti z oblasti rozvoje a tvorby produktů a jsem přesvědčen, že právě tuto znalost uplatní při naplňování marketingové strategie vycházející z projektu nové mBank,“ říká Pawel Kucharski, výkonný ředitel pro obchod, marketing a produkt mBank. 

Kristina Lenkova vystudovala ekonomii na univerzitě pro národospodářskou a světovou ekonomiku v bulharské Sofii a následně pod vedením profesora Jana Švejnara získala titul Ph.D. z Centra pro ekonomický výzkum a doktorské studium (CERGE) v Praze.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo financí: Kalkulačka paušální daně pro rok 2022

19:38 Ministerstvo financí: Kalkulačka paušální daně pro rok 2022

Výše paušální daně pro příští rok vychází 5 994 Kč měsíčně. V této částce je zahrnuto minimální zdra…