Lékař Jaroslav Barták čelí šesti trestním oznámením za znásilnění, sexuální nátlak, vydírání a ublížení na zdraví. Když byl s rodinou na dovolené v Turecku, měl prý i tam obtěžovat turistky. Podle odborníků je pravděpodobné, že trpí smíšenou poruchu osobnosti.
Foto:
Hans Štembera
Popisek: Policie ČR
Doktora Bartáka minulou sobotu po návratu z Turecka zatkla policie kvůli trestním oznámením, která na něj podaly jeho bývalé asistentky. Zatčen byl hned na letišti. Ani na rodinné si ale nedal pokoj a podle informací serveru iDNES.cz byl dokonce vykázán z hotelu v němž s rodinou bydlel, kvůli tomu, že sexuálně obtěžoval turistky.
Jde ještě zrušit emisní povolenky nebo vy je schvalujete? Vždyť nám podle všeho vše jen o dost zdraží – energie i pohonné hmoty, a to prý dost výrazně. Víte o kolik? Protože každý tvrdí něco jiného a mě zajímá pravda.
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.