Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Znovuzvolený senátor Jan Horník výrazně uspěl také v komunálních volbách a stal se opět starostou Božího Daru. S několika dalšími kolegy z jiných obcí dokázal porazit protivníky, kteří zaútočili na křesla starostů v atraktivních lokalitách Karlovarského kraje.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Větu v titulku opakujete často. A mě pokaždé napadne otázka, myslíte, že nás Rusko jako člena NATO napadne? Že si to troufne? Nebo myslíte, že NATO už nebude nebo že bude a neochrání nás?
Šek na 300 000 korun za nejkrásnější vánoční strom převzal bohumínský starosta Lumír Macura s medvěd…