Knetigův případ nekončí, žalobkyně podala stížnost

09.11.2011 19:29 | Zprávy
autor: joh

Zastavení trestního stíhání Martina Knetiga, bývalého poradce exministra životního prostředí Pavla Drobila (ODS), se postavila žalobkyně Obvodního státního zastupitelství pro Prahu 1. Podala stížnost s tím, že proti Knetigovi má dostatek důkazů.

Knetigův případ nekončí, žalobkyně podala stížnost
Foto: ods.cz
Popisek: Bývalý poslanec za ODS a místopředseda strany Pavel Drobil

Knetig je zažalován za nepřímé úplatkářství. Měl požadovat po pracovníkovi banky úplatek v souvislosti s rozhodováním o ukládání volných peněz Státního fondu životního prostředí (SFŽP) v bankách. Obvodní soud pro Prahu 1 však následně mužovo stíhání zastavil.

Sledujeme Kauzu Drobil

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Babiš

Tvrdíte, že je Babiš pomstychtiví, a že o tom něco víte. Co přesně? Můj dotaz není jeho obhajobou, jen si myslím, že když už někdo něco tvrdí, měl by bát konkrétní.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vězeňská služba: Odsouzení pomáhají odstranit následky supercely

16:08 Vězeňská služba: Odsouzení pomáhají odstranit následky supercely

Silný vítr a kroupy mají za následek zničenou úrodu zemědělců a další škody, kter pomáhá odklízet de…