Miliardář Dospiva žaluje Čunka. Chce sto milionů

23.11.2011 21:09 | Zprávy
autor: joh

Spolumajitel finanční skupiny Penta a jeden z nejbohatších Čechů Marek Dospiva podal na senátora za KDU-ČSL Jiřího Čunka trestní oznámení kvůli poškození dobrého jména. V souvislosti se spory o internetové sázení požaduje stomilionové odškodné. Informuje o tom týdeník Ekonom.

Miliardář Dospiva žaluje Čunka. Chce sto milionů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor KDU-ČSL Jiří Čunek

Čunek se podle Dospivy dopustil pomluvy tím, že ho nařkl z nestandardního lobbingu ve prospěch internetového kurzového sázení, které na konci roku 2008 povolil ministr financí Miroslav Kalousek (tehdy KDU-ČSL, nyní TOP 09).

Vše k Jiřímu Čunkovi ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zveřejníte výsledky té vaší analýzy?

Opravdu by mě zajímalo, jak to s tím zdražováním na benzínkách je. Ze sebe nevěřím tomu, že se prodejci jen nesnaží zneužít situace. A když zjistíte, že ano, co uděláte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Do Zoo Zlín dorazily dvě lvice, které stát zabavil soukromému chovateli

20:16 Do Zoo Zlín dorazily dvě lvice, které stát zabavil soukromému chovateli

Zoo Zlín ve středu 18. března přijala dvě samice lvů, které byly zabaveny ze soukromého chovu. Důvod…