Nečasova vláda nechává korupci bujet, míní většina Čechů

02.01.2012 15:57 | Zprávy

Více než tři čtvrtiny Čechů nevěří, že se vláda snaží bojovat s korupcí. Ještě před rokem věřilo vládě 34 procent lidí, nyní je to o deset procentních bodů méně. Vyplývá to z výsledků prosincového průzkumu agentury STEM.

Nečasova vláda nechává korupci bujet, míní většina Čechů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Peníze, ilustrační foto

Vláda Petra Nečase dostatečně neusiluje o to, aby byly vyšetřeny velké případy tunelování, rozkrádání a korupce v naší zemi. Tento názor vyjádřilo 76 procent účastníků průzkumu. Čtyři pětiny míní, že se vládě nepodaří míru korupce nijak výrazně snížit. V prosinci 2010 si to myslelo 74 procent Čechů, nyní, nyní již 83 procent lidí.

Korupce je jeden z největších problémů

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: joh

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Kritizujete migrační kvóty, ale není to pozdě

Respektive s křížkem po funuse? A kdybyste byli ve vládě, zařídíte nějak naše vyvázání z migračního paktu? Jde to vůbec - jinak než když vystoupíme z EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Zlín slaví chovatelský úspěch

19:28 Zoo Zlín slaví chovatelský úspěch

Zlínská zoo slaví chovatelský úspěch světového významu. Jaguáří pár, pětiletá samice Yuna a tříletý …