Policie zadržela šéfa pražských strážníků. Přijal úplatek

25.11.2011 17:01 | Zprávy

Policie zadržela ředitele pražské městské policie Vladimíra Kotrouše pro podezření z přijetí úplatku. Příslušníci zásahové jednotky URNA a protimafiánského útvaru ho zatkli v pátek ve 13 hodin.

Policie zadržela šéfa pražských strážníků. Přijal úplatek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zbraň, ilustrační foto

K zadržení mělo podle Lidových novin dojít na Praze 10. Šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Robert Šlachta LN pouze potvrdil, že jeho jednotka zasahovala. Bližší informace ale odmítl poskytnout.  

Sledujeme téma Korupce  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Ing. Tomáš Czernin byl položen dotaz

Komunisté

Dokážete sobě a vlastně i mně odpovědět na otázku, proč je pravděpodobný návrat komunistů do Sněmovny? Nemyslíte, že je to i vina této vlády, že je to její selhání? Hlavně v sociální politice? Nebo proč myslíte, že je lidé volí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

FNUSA: Prof. Ivan Rektor získal prestižní ocenění za celoživotní přínos neurologii

7:33 FNUSA: Prof. Ivan Rektor získal prestižní ocenění za celoživotní přínos neurologii

Významného mezinárodního ocenění se v červnu 2025 dostalo prof. MUDr. Ivanu Rektorovi, CSc., FANA, F…