Nacher (ANO): Kvalita života v Praze se zhoršuje

09.05.2026 10:11 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke kvalitě života v hlavním městě

Nacher (ANO): Kvalita života v Praze se zhoršuje
Foto: Repro Datarun, YT
Popisek: Patrik Nacher

Skutečnost, že v hlavním městě v posledních letech klesá spokojenost s kvalitou života, vyplynula z nedávného průzkumu agentury STEM/MARK. Ústřední problém dnešní Prahy dle názoru jejích obyvatel? Jednoznačně bydlení, konkrétně jeho nedostupnost (vlastnického i nájemního). Pražany trápí rovněž neprůjezdnost města a problémy ve veřejném prostoru (čistota veřejných prostranství, vandalismus, drogy).

Bohužel, dvě poslední volební období v Praze se v těchto ohledech nesou ve znamení stagnace, či dokonce regresu. Smutné je, že z úst představitelů subjektů pražské koalice zaznívají povýšenecké, od reality odtržené a sebereflexi opomíjející výroky typu „tvrdá data ne vždy korelují s pocity spokojenosti obyvatel”, kterak v rámci nedávné debaty o kvalitě života v Praze pronesla lídryně Pirátů do podzimních voleb Tereza Nislerová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Denis​ Doksanský byl položen dotaz

Muslimští migranti

Já nevím, ale nejde naštěstí problém s muslimskými migranty mimo nás? Nebo oni se sem nějak hranou? Podle mě naštěstí ne. Kolik jich tu teď je? A to, že tu máme uprchlíky z Ukrajiny není to pro nás vlastně vykoupení z toho, abysme nemuseli přijímat právě muslimské migranty? Myslím, že to tak bylo p...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

A JAKÁ, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuse999999999 , 09.05.2026 11:50:46
je kvalita lidí, jež žijí mimo Prahu ? Je třeba změnit určení rozpočtových daní,..jinde pane Nachere není ani kanalizace, vodovodní řad...Důchodci po 70 letech si nemohou sednout do MHD jen tak s OP, jezdit zadarmo ... je to vůči jiným důchodcům diskriminační..Nevykrmujte si v PRAZE, TOLIK DIVADEL...PŘES STO DIVADEL, NENÍ VE SROVNÁNÍ S TAK MALÝM MĚSTEM JAKO JE PRAHA NIKDE.Zbytek Česka , tím trpí, jelikož jste velice rozežraní,,tak si nestěžujte, na hlavu máte 6x víc financí, než jinde. Když jste si hýčkali primátora, potom zastupitele Hřiba, vypláceli jste mu roky nezaslouženou 50ti tisícovou odměnu jen tak,..tak nefňukejte..Ten bordel je i váš.

|  6 |  2

Další články z rubriky

Prokop (Stačilo!): Tohle nezestárlo dobře...

7:07 Prokop (Stačilo!): Tohle nezestárlo dobře...

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke klidnému a zkušenému vedení prezidenta Pavla