"Přespávají tady, pijou a hulí cigarety. Dovnitř a ven lezou okny," stěžuje si serveru iDNES.cz jeden z bývalých nájemníků Škodovy ulice, který nedávno dostal nový byt v nedaleké Husově ulici, do Škodovy ale chodí navštěvovat příbuzné. "Ti mají pět dětí a samozřejmě mají z bezdomovců strach. V noci je slyší chodit za dveřmi. Mají i obavu, že to tam zapálí," dodává.
TÉMA: Romové
Bezdomovci zřejmě nejvíc obtěžují manžele Pašajovy, kteří bydlí v domě číslo 23. Lidé bez přístřeší chodí přespávat do jednoho z bytů, kde už obsadili tři místnosti. Mají tam dokonce i postele a peřiny. Když je jim navíc zima, bez problémů si rozdělají na podlaze oheň.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: joh