Sprostý útok na ODS. Pachatel neznámý

11.09.2012 8:31 | Zprávy
autor: jno

Majitel domény kokoti.cz je opět v akci a v merku má další politickou stranu. Nyní je kvůli němu možno do internetového vyhledávače napsat doménu kokoti.cz, která vás ihned odkáže na oficiální stránky Občansko demokratické strany. Partaj o útoku shání informace.

Sprostý útok na ODS. Pachatel neznámý
Foto: Martin Kovář
Popisek: Počítač, internet, klávesnice. Ilustrační foto.

„O tom žádné informace nemám. Nejdříve budeme muset celou věc prověřit a teprve potom ji začneme řešit,“ reagoval na zjištění serveru Lidovky.cz mluvčí ODS Tomáš Bartovský.

Útok na českou politickou stranu ze strany kokoti.cz není první. Doména rovněž často využívá principu Google bomby, kdy zneužije vlastností internetového vyhledávače Google, po kterém je výsledkem vyhledání nějaké fráze webová stránka, která danou frázi neobsahuje, ale útočník na ni tak odkazuje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaká je ta vaše taktika, jak zabránit úpadku průmyslu?

A myslíte, že je reálné zabránit tomu, co předvádí EU? Podle mě si dělá stejně co chce, bez ohledu na to, co chce většina občanů EU, protože rozhodují hlavně ti nikým nevolení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic: Jak bude vypadat Libeňský přesmyk?

16:13 Správa železnic: Jak bude vypadat Libeňský přesmyk?

Vlaky na křížení dvou frekventovaných tras v pražské Libni si už nebudou muset dávat přednost.