Udělali ze mě rasistku. Represe fungují, tvrdí Řápková

15.10.2011 21:49 | Zprávy

Bývalá primátorka Chomutova Ivana Řápková (ODS) v rozhovoru pro server Českápozice.cz mluví o problematice Šluknovka, o tom, že jsou potřeba represe i o tom, že média z ní udělala rasistku.

Udělali ze mě rasistku. Represe fungují, tvrdí Řápková
Foto: Archiv
Popisek: Ivana Řápková

Máte-li dítě a budete mu neustále ustupovat, bude zkoušet, kam až může zajít. Když nezakročíte, dítě bude stále drzejší a rozmazlenější a bude si stále více dovolovat. Musíte si u dítěte získat autoritu. S takzvanými nepřizpůsobivými občany je to obdobné,“ říká Řápková.

SLEDUJEME témata: Romové a Šluknovsko 

Podle Řápkové je největší problém to, že neřešení situace vede k posilování extremistických stran. A zároveň nelze nadále nechávat rodiče, aby neposílaly své děti so školy a nešli jim příkladem – z nich pak totiž vyrostou další nepřizpůsobiví.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Návrat Ukrajinců

Jste pro, aby se boje schopní muži vraceli na Ukrajinu, aby bránili svou zem na místo toho, abychom jim poskytovali azyl?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Policie ČR: Nový web pana Prokoukla

22:03 Policie ČR: Nový web pana Prokoukla

Nový web využívá umělé inteligence a pomáhá chránit občany před kyberšmejdy.