"Američanům lezeme na nervy, protože jim lezeme na paty." Svérázné VIDEO známého českého herce ke kauze volkswagen

17.10.2016 20:55

Herec Oldřich Navrátil, jenž je známým podporovatelem TOP 09, se v pořadu A bude hůř na serveru Playtvak.cz vyjádřil svým neotřelým způsobem k emisní aféře Volkswagenu. Jako otec to vysvětlil svému synovi v podání Jana Brožka.

"Američanům lezeme na nervy, protože jim lezeme na paty." Svérázné VIDEO známého českého herce ke kauze volkswagen
Foto: Hans Štembera
Popisek: Herec Oldřich Navrátil

„Čemu se tak blbě směješ? Ses na sebe podíval do zrcadla?“ ptá se otec připravující večeři svého syna. „Ale ne, soused si koupil nového volkswagena. Debil,“ odvětí syn.

„Proč debil? Rozumnej chlap to je, no,“ reaguje otec. „Když auto, tak Japonec, nebo Němec,“ svěřil následně svou životní moudrost. „A volkswagen je co? Němec. Takže je silnej jako Schwarzenegger, rychlej jako komisař Rex a geniální jak Mozart,“ rozplývá se Navrátil. Syn jej následně napomene, že to všechno jsou Rakušáci. A podotkne, že si myslí, že s těmi emisemi to Němci neudělali správně. 

  • Původní text ZDE

„Kdo přišel na to, že s těma emisema německejma je to nějak vachrlatý?“ táže se následně rozčílený otec syna. „Američtí ekologové,“ odpovídá. „No vidíš to, ty nejsi tak blbej. Musíš se na to dívat globálně. My Američanům lezeme na nervy proč, protože jim lezeme na paty. Se podívej – Američani měli boeingy, nyní se kupují airbusy, Američani měli Mickeyho Mouse, nyní celý svět chodí na Harryho Pottera. A na auta jsou Amíci zvlášť hákliví. Takže když jim tam Němci nacpali volkswageny místo těch cadillaců, tak Amerikáni poslali na ty Němce ty svý ekologický teroristy,“ dodal s otázkou, ať mu syn řekne, kdo jsou ti dělníci montující volkswageny. 

„Ve skutečnosti jsou to Turci, Somálci, Iráčani, al-Káida, Tálibán, Islámský stát a tak dále,“ odpovídá si sám. „Co to má jako společného s Amíkama?“ táže se následně syn. „Bože, ty jsi tak blbej, jsi měl dávno dělat poslance, ne tady krájet broskve. Američani se naštvali na Němce kvůli autům. Američani mají ve skutečnosti pod palcem tu al-Káidu a všechny ty ostatní bubáky. Takže Američani jim rozkázali, aby poslali několik set svejch lidí do německejch fabrik, aby jim schválně šidili ten software. A pak to Američani vytroubili do světa, aby se jim pomstili,“ vysvětlil.

„Arabáci, co těžej ropu, ti šejkové, oni potřebují, aby se ta ropa prodávala. Nepotřebují auta, která mají malou spotřebu, oni právě potřebujou ty velký americký cadillaky, co žerou jak tank. O to víc budou těžit ropu, o to víc můžou vyzbrojovat al-Káidu a ty ostatní. O to víc budou Američani vyzbrojovat svou armádu a ty miliardy se jen pohrnou,“ uzavřel.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vlivný pirát: Dejme víc peněz neziskovkám! Konkrétně: Romea, Extinction Rebellion, Pulse of Europe...

6:16 Vlivný pirát: Dejme víc peněz neziskovkám! Konkrétně: Romea, Extinction Rebellion, Pulse of Europe...

„Chtěl bych, aby neziskovky, které dělají dobré a důležité věci, byly v Česku silnější,“ zaznělo od …