Amerika rozbourává svět. Rozmlátila Jugoslávii, ukradla Kosovo, zabila nevinné. A teď Ukrajina, píše senátor Doubrava

07.03.2014 8:28

Senátor za Severočechy.cz Jaroslav Doubrava je pobouřen snahou Spojených států, které prý chtějí destabilizovat Evropu. Na svém Facebooku se opřel i do bývalého prezidenta Václava Havla, který podle něj tleskal humanitárnímu bombardování v bývalé Jugoslávii.

 Amerika rozbourává svět. Rozmlátila Jugoslávii, ukradla Kosovo, zabila nevinné. A teď Ukrajina, píše senátor Doubrava
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Jaroslav Doubrava

Doubrava na Facebooku připomíná případy, kdy došlo k rozdělení či odštěpení území bez referenda a nikomu to nevadilo. „Když rozbili Československo, bez toho, abychom se mohli k tomuto darebáctví vyjádřit v referendu, bylo to prý v pořádku. Když rozmlátili Jugoslávii, bez referenda, bylo to prý v pořádku,“ napsal.

„Když Srbům ukradli Kosovo, dokonce k tomu tleskali. Co na tom, že zabili statisíce nevinných lidí! Humanitární bombardování, pochvaloval si Havel. A tak bych mohl pokračovat,“ zdůrazňuje problematické situace konce minulého století.

Scénář převratů je všude jak podle šablony

Naproti tomu senátor schvaluje referendum, které by mělo potvrdit odtržení Krymu od Ukrajiny a poukazuje na extremistické a fašizující síly na Ukrajině. „Jenže chce-li se od fašizující se Ukrajiny oddělit, na základě referenda, o jehož výsledku nepochybuji, je tu hromobití těch `spravedlivých`! Nevidí hajlujícího dosazeného premiéra Ukrajiny, nevidí fotografii Hitlera na radnici v Kyjevě ani červeno-černé vlajky banderovců,“ rozčiluje se Doubrava.

„Je s podivem, že tyto vlajky nevadily našim orgánům ani v Praze. Může se někdo divit, že za tím vším vidím snahu Ameriky destabilizovat Evropu, aby měli jednodušší cestu k ovládnutí světa? On ten scénář převratů je všude jak podle šablony,“ míní Doubrava.

Senátor Doubrava doslova na Facebooku:
Co se mi hlavou honí? Podivnosti.
Když rozbili Československo, bez toho, abychom se mohli k tomuto darebáctví vyjádřit v referendu, bylo prý v pořádku. Když rozmlátili Jugoslávii, bez referenda, bylo to prý v pořádku. Když Srbům ukradli Kosovo, dokonce k tomu tleskali. Co na tom, že zabili statisíce nevinných lidí! Humanitární bombardování, pochvaloval si Havel. A tak bych mohl pokračovat. Jenže chce li se od fašizující se Ukrajiny oddělit, na základě referenda, o jehož výsledku nepochybuji, je tu hromobití těch "spravedlivých"! Nevidí hajlujícího dosazeného premiéra Ukrajiny, nevidí fotografii Hitlera na Radnici v Kyjevě ani červeno černé vlajky Benderovců. Je s podivem, že tyto vlajky nevadily našim orgánům ani v Praze. Může se někdo divit, že za tím vším vidím snahu Ameriky destabilizovat Evropu aby měli jednodušší cestu k ovládnutí světa? On ten scénář převratů je všude jak podle šablony.
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: dkr

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tomu že je 16? Nebo spíš 40? Afghánce hledá policie. FOTO mladíka uvnitř

19:21 Tomu že je 16? Nebo spíš 40? Afghánce hledá policie. FOTO mladíka uvnitř

Policie vyhlásila pátrání po údajně šestnáctiletém mladíkovi Rasollu Mohammadovi s informací, že můž…