„Člen TOP 09, krade.“ Faltýnkův diář vydal poklady

08.04.2021 11:41 | Zprávy
autor: mp

Server Seznam Zprávy dal lidem znovu nahlédnout do zápisků blízkého spolupracovníka premiéra Babiše Jaroslava Faltýnka. Ukazují, jak se pokoušel přes někdejší pražskou primátorku za hnutí ANO Adrianu Krnáčovou ovládat pražský dopravní podnik a zároveň naznačují, co si o Krnáčové myslel. Považoval ji za neřízenou střelu. Z dopravního podniku chtěl odstranit tehdejšího šéfa Jaroslava Ďuriše. Napsal si poznámku, že „krade“.

„Člen TOP 09, krade.“ Faltýnkův diář vydal poklady
Foto: reprofoto: vysílání ČT24
Popisek: Jaroslav Faltýnek a Andrej Babiš.

V roce 2016, kdy byla primátorkou hlavního města Krnáčová, chtěl Jaroslav Faltýnek z Dopravního podniku hlavního města Prahy vyhnat Jaroslava Ďuriše, který podnik vedl od časů primátora TOP 09 Tomáše Hudečka.

„Ďuriš – ven. Odstupné?“ zapsal si například.

K pražskému dopravnímu podniku si však napsal mnohem víc poznámek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jan Farský byl položen dotaz

V Česku máme regiony, které zaplatily za růst celé země

Souhlasím s vámi v tom, v Česku máme regiony, které zaplatily za růst celé země. Ale nemyslíte, že je to vina vás všech politiků? Myslíte, že nás teď EU spasí a daným regionům pomůže? Tvrdíte, že funguje nějaký fond? Jestli to tak je, proč se situace nelepší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Důvod jít na Letnou? U lidí neprošel, Milion chvilek narazil

19:46 Důvod jít na Letnou? U lidí neprošel, Milion chvilek narazil

Objevila se petice za odvolání Natálie Vachatové. Na sociálních sítích ji sdílela iniciativa Milion …