„Hitler sem, Hitler tam, Hitler, kam se podívám.“ Kamberský se zamyslel nad tím, proč je potřeba zabušit do bubnů o trochu víc

11.02.2017 11:00 | Zprávy
autor: vef

„Tvrdit, že prožíváme druhý únor ’48 či normalizaci, je už trochu obehrané, a tak je třeba vzít starou tezi o fašismu a protofašismu, které už třetím rokem dobývají Evropu – a zabušit do bubnů ještě o trochu víc. Takže se objevil argument ultimátní: Hitler. Hitler sem, Hitler tam, Hitler, kam se podívám,“ uvedl svůj komentář v Lidových novinách komentátor Petr Kamberský.

„Hitler sem, Hitler tam, Hitler, kam se podívám.“ Kamberský se zamyslel nad tím, proč je potřeba zabušit do bubnů o trochu víc
Foto: PL.cz
Popisek: Transparent antifašistů

Jak uvedl dále, podobnosti Donalda Trumpa s Adolfem Hitlerem najdete v mnohých médiích, pro jiné je zase Hitlerem dneška ruský prezident Vladimir Putin. „Navíc fašismus prý vystrkuje růžky v Maďarsku, Polsku, Rakousku a samozřejmě ‚již brzy‘ zavládne i u nás,“ podotkl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tenistka Nosková na Hrad! Podle Kellera samá pozitiva

20:00 Tenistka Nosková na Hrad! Podle Kellera samá pozitiva

NEKOREKTNĚ S KELLEREM „Na rozdíl od Danuše Nerudové je mladá a krásná. Na rozdíl od Petra Pavla už n…