„Je vás pět a půl, co chcete?“ Vzkaz ODS Pirátům

13.10.2021 10:30 | Ze sítí

Člen ODS Jan Paluska se tvrdě obul do Pirátů, když jasně popsal, komu mohou poděkovat za svůj volební debakl a pád z 22 poslanců na pouhé 4. Pokud hledají viníka tohoto tristního výsledku, musí se Piráti podívat do zrcadla. A na pražského primátora Zdeňka Hřiba. Europoslanec za ODS Jan Zahradil si ještě přisadil. Nahlédněte.

„Je vás pět a půl, co chcete?“ Vzkaz ODS Pirátům
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pražský primátor dostává od volební komise volební lístky

Paluska v textu publikovaném na sociální síti Facebook uznal, že Piráti jsou pracovití, ale to samo o sobě nestačí. Je také třeba se podívat na to, kdo tuto práci prezentuje. V uplynulém volebním období ji prezentoval např. končící poslanec Ondřej Profant, ktyž konstatoval, že Sněmovna je plná „bílých páprdů se sklony k fašismu“.

Anketa

Věříte, že je prezident Zeman ve stavu, kdy není schopen ničeho?

16%
hlasovalo: 34888 lidí

„Babiš se do nich netrefoval proto, že by se jich bál, ale proto, že to byl nejsnazší cíl. Ono si taky hrát na státotvornou stranu, když máte v zádech duševně pokroucený ufony blábolící něco o bílejch heterosexuálních páprdech, genderově neutrálních záchodech, nebo píšících oslavný ódy na berlínský referendum o vyvlastnění bytů v zemi, kde je vlastnictví nemovitýho majetku jeden ze základních snů každýho člověka, není žádnej med, že jo?! Stejně, jako není žádnej med si hrát na protestní stranu a pak popírat každej tejden vyjádření svých vlastních členů jako ‚hoax‘,“ zaznělo od Palusky.

Publicista je toho názoru, že k volebnímu neúspěchu Pirátů přispěl svou troškou do mlýna i stávající pirátský primátor Zdeněk Hřib, který se v praxi ukázal jako neschopný.

„A zatímco mu šíbři z Prahy sobě efektivně jebou v očích Pražanů jedno důležitý téma za druhým, sračky na hlavu schytává výhradně on. Dobře mu tak. Dělat stafáž Čížovi je jako dělat stafáž Babišovi. Not a good idea,“ nebral si servírky Paluska s anglickou poznámkou, že to není dobrý nápad.

Na Piráty prý není nikdo zdaleka tak zvědavý, jak si oni sami představují. „Je vás pět a půl, šulini. Kdo si myslíte, že na vás čeká?“ zeptal se Paluska na rovinu.

Honza Paluska promlouvá

Europoslanec za ODS Jan Zahradil si ještě přisadil, když se zaradoval nad tím, že se ve Sněmovně neudrží pirátský poslanec Jan Lipavský.

Skvělá zpráva pro mě např. je, že vypadl Pirát Lipavský. Obával jsem se, že ho jinak budou tlačit do čela MZV nebo aspoň zahraničního výboru. Nadělal by tam strašnou paseku,“ pravil Zahradil.

Povídání o Pirátech

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

Jaroslav Doubrava byl položen dotaz

Co si myslíte o Putinovi dnes?

Pořád si myslíte, že svou nesmyslnou válkou zahraňuje tisíce životů? Jakých? Vždyť denně akorát zbytečně kvůli Putinovi umírají lidé. Víte, že ruské agresi padl za oběť už i český občan?Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pět tisíc? Pro ně je to hodně. Jezdí na Ukrajinu a vozí sem další. Na ČRo zazněla pravda

6:37 Pět tisíc? Pro ně je to hodně. Jezdí na Ukrajinu a vozí sem další. Na ČRo zazněla pravda

Ředitel Organizace pro pomoc uprchlíkům Martin Rozumek upozorňuje na případy ukrajinských Romů, kteř…